1

Nowoczesny Gabinet Odnowy Biologicznej

Nasz Gabinet Odnowy Biologicznej, powstał z myślą o osobach, które pragną w sposób efektywny dbać o urodę. Sprzęt BTL Industries Limited to najwyższej jakości aparatura medyczna z zakresu medycyny estetycznej. Tutaj, doświadczony personel sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo, a efekty zabiegów pojawią się dużo szybciej niż przy zabiegach w konkurencyjnych gabinetach.

2

Doskonale wyposażony Gabinet Rehabilitacji

Najwyższa jakość usług rehabilitacyjnych w naszym Gabinecie to zasługa sprzętu BTL Industries Limited oraz wysoko wykwalifikowanej kadry.

3

Najwyższa jakość usług

Najwyższa jakość naszych usług wynika z doświadczenia, wielu odbytych szkoleń oraz pracy na nowoczesnym sprzęcie najnowszej generacji. Do zabiegów wykorzystujemy profesjonalne produkty renomowanych firm, których skuteczność potwierdzona jest latami badań w laboratoriach.

4

Dla nas najważniejszy jest pacjent

Do naszego Centrum zapraszamy zarówno panie jak i panów na pierwsze spotkanie diagnozujące, które poprowadzi przygotowany i przeszkolony personel. W czasie wizyty doradzimy wybór najefektywniejszych metod zabiegowych indywidualnie dobranych do Państwa potrzeb i oczekiwań, które pozwolą zlikwidować powstałe problemy i cieszyć się urodą, zgrabną sylwetką oraz kondycją.

Kadra

Klaudia Kmiołek fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, certyfikat z obsługi urządzeń firmy BTL, wykonuje zabiegi, których celem jest redukcja bólu i ograniczeń natury ruchowej oraz poprawa kondycji psychofizycznej Pacjenta. Zajmuje się rehabilitacją osób z zaburzeniami mięśniowo-szkieletowymi, sercowo-naczyniowymi i oddechowymi. W swojej pracy stawia na efektywność i wysoką jakość wykonywanych zabiegów.

Iwona Dembowska fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe, certyfikat z obsługi urządzeń firmy BTL, wykonuje zabiegi, których celem jest pomoc osobom z dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami w zakresie narządu ruchu. Na co dzień pracuje z Pacjentami, którzy borykają się z bólem kręgosłupa i stawów obwodowych o różnym podłożu – pourazowym, przeciążeniowym, przed i po operacjach ortopedycznych, problemami wynikającymi z utrzymywania nieprawidłowej postawy ciała, a także z innymi zaburzeniami. Indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta. Kładzie duży nacisk na dokładnie przeprowadzony wywiad, co jest podstawą do właściwego doboru i liczby zabiegów.