1

Nowoczesny Gabinet Odnowy Biologicznej

Nasz Gabinet Odnowy Biologicznej, powstał z myślą o osobach, które pragną w sposób efektywny dbać o urodę. Sprzęt BTL Industries Limited to najwyższej jakości aparatura medyczna z zakresu medycyny estetycznej. Tutaj, doświadczony personel sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo, a efekty zabiegów pojawią się dużo szybciej niż przy zabiegach w konkurencyjnych gabinetach. Nasze urządzenie, stworzone są do walki z cellulitem, redukcji wiotkiej skóry, tłuszczu, a przy tym budują tkankę mięśniową. Znacznie różni się od innych, dostępnych na rynku.

2

Doskonale wyposażony Gabinet Rehabilitacji

Najwyższa jakość usług rehabilitacyjnych w naszym Gabinecie to zasługa sprzętu BTL Industries Limited oraz wysoko wykwalifikowanej kadry.

3

Stawiamy na efekty

BTL, jako pierwsza firma na świecie połączyła fale akustyczne i radiowe w jeden zabieg, by działać na każdą przyczynę cellulitu. I najważniejsze! Ilość minimalnych zabiegów jest dużo mniejsza, niż innych, dostępnych na rynku. Wiedzieliśmy, że musimy je dla Was wprowadzić do Olsztyna! Na jakie efekty możesz liczyć po zabiegach BTL EMTONE? - 93% znaczna redukcję cellulitu. - 59% wzrost kolagenu - 64% wyższy wzrost elastyny - 44% wyższy wzrost grubości skóry - zmniejszenie obwodów o 2.31 cm i 2.13 cm

Kadra

Klaudia Kmiołek fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, certyfikat z obsługi urządzeń firmy BTL, wykonuje zabiegi, których celem jest redukcja bólu i ograniczeń natury ruchowej oraz poprawa kondycji psychofizycznej Pacjenta. Zajmuje się rehabilitacją osób z zaburzeniami mięśniowo-szkieletowymi, sercowo-naczyniowymi i oddechowymi. W swojej pracy stawia na efektywność i wysoką jakość wykonywanych zabiegów.

Iwona Dembowska fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii. Wykonuje zabiegi, których celem jest pomoc osobom z dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami w zakresie narządu ruchu. Na co dzień pracuje z pacjentami, którzy borykają się z bólem kręgosłupa i stawów obwodowych o różnym podłożu – pourazowym, przeciążeniowym, przed i po operacjach ortopedycznych, problemami wynikającymi z utrzymywania nieprawidłowej postawy ciała, a także innymi zaburzeniami.

Dominika Gałązka fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Wykonuje zabiegi, których celem jest redukcja bólu i ograniczeń natury ruchowej oraz poprawa kondycji psychofizycznej Pacjenta.